EBEL: KAC prejak za Medveščak

Medveščak se nalazi na 11. mjestu sa 20 osvojenih bodova.

Hokejaši Medveščaka nisu uspjeli doći do četvrte pobjede u nizu. U 7. kolu EBEL lige u Ledenoj dvorani gostovao je KAC Klagenfurt i pobjedio 4:2.

Medveščak – KAC Klagenfurt 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

Klagenfurt je poveo u 13. minuti kada je Stefan Geiger iskoristio igrača više. Isti epilog dogodio se nakon dvije minute igre u drugoj četvrtini. Geiger je još jednom na asistenciju Davida Fischera pogodio s igračem više i poduplao prednost. Samo minutu kasnije Tom Zanoški vratio je Medvjede u igru, a tri i pol minuta prije kraja druge dionice, Mitch Wahl vraća dva pogotka prednosti KAC-u.

Medvjedi su se 15 minuta prije kraja susreta još jednom približili na pogodak zaostatka zahvaljujući Sebastienu Sylvestreu, a konačnu potvrdu pobjede gostima je donio Thomas Koch.

Medveščak je ostao na pretposljednjem 11. mjestu sa 20 osvojenih bodova, ali i dvije utakmice manje od susjeda na ljestvici. KAC se pobjedom učvrstio na trećem mjestu sa 40 bodova i samo dva boda manje od vodećeg Graza, ali i utakmicom manje.

Sljedeće kolo Medveščak igra u nedjelju, a gostovati će u Grazu.