EBEL liga: Medveščak bolji u svim trećinama, u Brlogu pao Innsbruck!

Medvjedi izborili drugu uzastopnu pobjedu.

Twitter @KHL_MedvescakZG

Hokejaši Zagrebačkog Medveščaka dva kola prije završetka druge faze austrijske EBEL lige u Brlogu ugostili Innsbruck. Medvjedi su slavili u svim trećinama i upisali drugu uzastopnu pobjedu, susret je završen rezultatom 5:2.

Prva trećina završena je jedinim pogotkom, jedini gol postigli su Medvjedi, a do vodstva stižu 37 sekundi prije kraja trećine. Jedini strijelac pogotka je bio Tero Koskiranta. Gosti stižu do izjednačenja nakon svega minute igre druge dionice, Kevina Carra svladao je Andrew Clark. Uslijedila su dva pogotka Medveščaka za povećanje prednosti, u 33. minuti pogodak zabija Jozef Balej, dok minutu prije kraja za 3:1 pogađa Tyler Morley. U posljednjem dijelu susreta Innsbruck smanjuje zaostatak, kazneni udarac u 43. minuti u pogodak pretvara Andrew Michael Yogan. S dva pogotka Medveščak je osigurao drugu pobjedu u nastavku sezone, u 47. minuti za 4:2 pogodak postiže Garrett Noonan, a konačnih 5:2 minutu kasnije postavlja Mike Aviani, s igračem više na ledu.

Do kraja drugog djela sezone Medvjedi igraju još s prvacima iz Vienne i Linzom.