EBEL: Medveščak popustio u nastavku

Novi poraz Medveščaka.

Hrvatski predstavnik u austrijskoj EBEL ligi odigrao je 21. susret ovogodišnjeg izdanja tog natjecanja. U ledenoj dvorani Doma sportova ugostili su petoplasirani Linz.

Gosti su mogli povesti već u prvoj trećini, Dragan Umičević nije iskoristio kazneni udarac. Prvi pogodak gostiju uslijedio je u 33. Minuti susreta, pogodak postiže Daniel Woger. Trideset sekundi kasnije gosti vode s 0:2, ovog puta strijelac je bio Jonathan D’Aversa. Medvjedi se vračaju u igru u 36. minuti, pogodak za smanjenje postiže Nikolai Lemtyugov. Rezultatom 1:2 završena je druga trećina. I u nastavku bolje kreću Austrijanci, vodstvo povećava Rick Schofield, dok je na nedostižnih 1:4 povisio Stefan Freunschlag u 45. Minuti susreta. Do kraja susreta Medveščak još jednom smanjuje zaostatak na 2:4, među strijelce se upisao Greg Mauldin, a u posljednjoj minuti je konačni rezultat postavio Mario Altmann, pločicu je pospremio u prazan gol. Medveščak I dalje s 20 osvojenih bodova ostaje na pretposljednjem mjestu tablice.