EBEL: Medveščak poražen u Ledenoj od Dornbirna

U sljedećem kolu Medveščak gostuje kod Villacha 26. prosinca.

Hokejaški klub Medveščak upisao je novi poraz u austrijskoj EBEL ligi. U Ledenoj dvorani slavio je Dornbirn s 5:2 i tako Medvjedima nanio čak deveti poraz zaredom u prvenstvu nakon kojeg se zagrebački klub srozao na desetom mjesto ljestvice.

Gosti su poveli nakon 8:15 u prvoj trećini preko Jamiea Arniela. Isti igrač strijelac je za 2:0 nakon 5:13 u drugoj trećini. Dustin Sylvester pogađa za 3:0 nakon 11:32. Medvjedi su do prvog pogotka došli nakon 14:29 kada je precizan bio Marko Poyhonen.

Već nakon jedne minute u posljednjoj trećini Ziga Pance pogađa za 4:1. Nakon 3:20 ponovno Poyhonen pogađa za domaćine za 4:2. Međutim, četiri minute poslije Pance svojim drugim pogotkom diže prednost na konačnih 5:2.