EBEL: Medveščak velikim preokretom do pobjede!

Ogroman preokret Medvjeda.

EBEL liga/ Foto: icezone.at

Hokejaši zagrebačkog Medveščaka odigrali su osmu utakmicu u novoj sezoni EBEL lige, gostovali su u Innsbrucku i nakon zaostatka od 3:1 preokrenuli rezultat i slavili sa 4:3.

Prvu trećinu dobio je domaćin unatoč tome što je Medveščak uputio više udaraca prema njihovom vrataru. Innsbruck je poveo u osmoj minuti pogotkom Ondreja Sedivyua. Medvjedi stižu do izjednačenja u 11. minuti, s igračem više na ledu pogodak postiže John Armstrong. Nije Medveščak uspio zadržati rezultat, te na prvi odmor domaćin odlazi s prednošću, pogodak postiže Adrew Michael Yogan.

U drugoj dionici postignut je jedan zgoditak, pogodak je postigao John Lammers u 36. minuti. 11 minuta treće trećine bilo je dovoljno da se Medvjedi vrate u igru. Zaostatak smanjuje Tom Zanoški, a izjednačuje Sondre Olden. Zagrepčani su preokretom u posljednjoj trećini stigli do pobjede, pobjednički pogodak je postigao Yann Sauve, tri minute prije kraja.

Innsbruck – KHL Medveščak Zagreb 3:4 (2:1, 1:0, 0:3)