EBEL: Medvjedi do prve pobjede

Prva pobjeda Medvjeda.

EBEL liga/ Foto: icezone.at

Hokejaši zagrebačkog Medveščaka stigli su do prve pobjede u novoj sezoni austrijske EBEL lige, s 1:4 svladali su češki Znojmo. Odlučila je druga trećina koju su Medvjedi dobili s 1:4.

Prva trećina završila je bez pogodaka, više pokušaja imali su domaći hokejaši, a Mathieu Corbeil zaključao je svoja vrata. Svi pogotci postignuti su u drugoj dionici, Medveščak je drugu trećinu dobio s 1:4. Mrežu domaćina načeo je Ivan Puzić, uslijedili su pogotci Bjorna Svenssona i Toma Zanoškog, na semaforu je bilo 0:3. Česi su zabili pogodak u 25. minuti, a strijelac je bio Charles Stretch. Konačni rezultat postavio je Mike Aviani pogotkom u 37. minuti susreta. Medvjedi su u posljednjoj dionici uspjeli zadržati prednost i upisati prvu pobjedu u novoj sezoni.

Orli Znojmo – KHL Medveščak 1:4 (0:0, 1:4, 0:0)