EBEL: Medvjedi s gostovanja s bodom

Poraz Medvjeda u produžetku.

Hokejaši Zagrebačkog Medveščaka gostovali su glavnom gradu Austrije, kod prvaka ispred dvije sezone, Vienna Capitalsa.

Prva trećina završena je bez zgoditaka, domaćin je imao pokušaj više prema vratima Ivana Lisutina, međutim svoj posao odradio je besprijekorno. I nakon 40. minuta igre na semaforu je bilo početnih 0:0. Do kraja druge trećine bio je miran susret, hokejaši su odradili svega četiri minute isključenja, u prvoj trećini i iz svake momčadi po jednu. Deseta minuta posljednje dionice ponudila je vodstvo domaćina, prvi pogodak na susretu postiže James Arniel. Svega dvije minute kasnije rezultat je poravnao Jordan Samuels-Thomas, postigao je drugi zgoditak u sezoni. Do kraja trećine rezultat se nije više promijenio i Medveščak je osigurao barem bod. Seriju poraza Vienne prekinuo je Peter Schneider u trećoj minuti produžetka i tako Medvjedima nanio novi poraz.