EBEL: Neuspješno gostovanje Medveščaka

Novi poraz Medveščaka na gostovanju, Graz je slavio sa 6:0.

Hokejaši Zagrebačkog Medveščaka odigrali su dvadeseti susret u austrijskoj EBEL ligi, gostovali su kod vodećeg Graza. Domaćin je bio uspješan čak šest puta, u svakoj trećini zabio je po dva pogotka.

Graz je poveo u trinaestoj minuti prve trećine, strijelac pogotka bio je Matt Garbowsky. Devedeset sekundi kasnije hokejaši Graza postavljaju rezultat trećine, Colton Jaret Yellow Horn postigao je jedanaesti pogodak u sezoni. U drugoj dionici ništa se bitnije promijenilo, još dvije pločice završile su u mreži Medveščaka. Za vodstvo s 3:0 pogađa Ty Loney, dok je četvrti pogodak na susretu postigao Kevin Moderer. Sljedeči pogađa Daniel Obrekofler, pobrinuo se za vodstvo s 5:0, pogodak postiže u 56. minuti, a konačnih 6:0 postavlja drugim pogotkom na susretu, Yellow Horn.

U četvrtak Medveščak ugošćuje šestoplasiranu momčad iz Linza.