EBEL: Novim porazom završena serija u Sisku

Još jedan poraz Medvjeda.

EBEL liga/ Foto: icezone.at

Hokejaši zagrebačkog Medveščaka odigrali su i treću domaću utakmicu u novoj hokejaškoj dvorani u Sisku te upisali novi poraz. Ovog puta slavio je Graz rezultatom 2:4.

Medvjedi su bolje ušli u susret i vodili nakon prve dionice s minimalnih 1:0. Jedini pogodak u trećini postigao je Yann Sauve u osmoj minuti susreta. Nakon tog pogotka uslijedio je preokret gostiju, u drugoj trećini jedini pogodak postigao je Ty Loney.

S dva uzastopna pogotka Austrijanci su stigli do nedostižne prednosti, zabili su Matt Grabowsky i Curtis Hamilton. Šest minuta prije kraja Medvjede u susret vraća John Armstrong, na semaforu je bilo 2:3. Hrvatski predstavnik u EBEL ligi pokušavao je iznuditi produžetak, igrom bez vratara, što su gosti iskoristili, Matthew Caito zabija za 2:4.

Medveščak ostaje na 11. mjestu na tablici, sa četiri osvojena boda.

KHL Medveščak – Moser Medical Graz99ers 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)