EBEL: Sylvestre premalo za nove bodove

Četiri pogotka premalo za nove bodove.

Hokejaši Medveščaka iz Zagreba gostovali su kod Dornbirnera i upisali trinaesti poraz u sezoni, domaćin je slavio rezultatom 6:4.

U prvoj trećini ljubitelji hokeja na ledu mogli su vidjeti čak šest zgoditaka, Medveščak je nakon zaostatka uspio okrenuti rezultat u svoju korist. Austrijanci su u sedmoj minuti susreta vodili s 2:0, strijelci su bili Brodie Redi i Michael Parks. Uslijedio je preokret Medvjeda, zaostatak je smanjio Bjorn Svensson, dok se za preokret s dva zgoditka pobrinuo Sebastien Sylvestre. Do kraja trećine domaći su bili još jednom uspješni, za konačnih 3:3 pobrinuo se Brendan O’Donnell. Druga dionica pripala je domaćinu, postigli su dva pogotka i poveli s 5:3. Drugi put na susretu gol postiže O’Donnell, dok za peti pogodak za svoju momčad postiže Brodie Dupont. Medvjede je u igru vratio Sylvestre u 45. minuti susreta, kada smanjuje zaostatak na 5:4. Zagrepčani su u posljednjim trenucima susreta pokušali igrom bez vratara, domaćin je to iskoristio i pogotkom Scotta Timminsa stižu do osme pobjede u sezoni.

Dornbirn Bulldogs – KHL Medveščak Zagreb 6:4
(3:3, 2:0, 1:1)