Eduardo se vratio pogotkom

Eduardo da Silva vratio se na teren pogotkom u prvenstvenom susretu protiv Cabofriensea...

Eduardo da Silva/Foto Facebook

Negdašnji hrvatski reprezentativni napadač Eduardo da Silva zabio je povratnički pogodak u visokoj pobjedi svoga Flamenga protiv Cabofriensea u četvrtom kolu Carioca 1 lige. Od kada se 2014. godine vratio u domovinu iz ukrajinskog Šahtara, devet je puta ‘probijao’ suparničke vratare.

Da Silva je precizan bio samo šest minuta nakon što je ušao u igru u 72. minuti; iskusno je pričekao povratnu loptu suigrača s lijeve strane i rutnirano je poslao u mrežu povisivši rezultat na 4:1.

Flamengo je utakmicu okončao rezultatom 5:1 te nakon četiri kola nove sezone zauzima prvu poziciju prvenstvene ljestvice s 10 bodova, kao i drugoplasirani Botafogo.