Eduardu 69 minuta u porazu Flamenga

Eduardo je igrao 69. minuta u porazu svog Flamenga od Atletico Mineira rezultatom 2:0.

Eduardo da Silva/Getty Images

Flamengo je prekinuo svoju mini seriju od dvije pobjede u brazilskoj Serie A. Momčad bivšeg hrvatskog reprezentativca Eduarda da Silve poražena je na domaćem terenu od Atletico Mineira rezultatom 2:0.

Dvoboj je bio riješen već u prvom poluvremenu kada u 22. minuti Samir pogađa vlastitu mrežu, dok je u 41. minuti Pratto postavio konačnih 2:0. Eduardo je igrao do 69. minute susreta kada ga je zamijenio Paulinho.

Ovo kolo nije bilo sretno za Dudua kao prošlo u kojemu je donio pobjedu svojoj momčadi jedinim pogotkom na gostovanju kod Coritibe. Nakon osam kola Flamengo se nalazi na 17. mjestu koje vodi u drugu ligu, dok je Atletico Mineiro na visokoj četvrtoj poziciji s 14 bodova.