EHF kup: NEXE opravdao ulogu favorita!

NEXE i drugi put svladao Koper.

Facebook/RK NEXE

Rukometaši NEXE-a u drugom međusobnom susretu u skupini svladali su slovenski Koper. Oba poluvremena pripala su Našičanima, koji su na kraju slavili s 29:24.

Današnji protivnici susreli su se prije sedam dana u Kopru i tada je s četiri pogotka prednosti pobijedio NEXE. Većinu djela prvog poluvremena vodili su Našičani s pogotkom ili s dva gola prednosti, da bi nakon trideset minuta igre vodili s 15:12. Gosti su vodili samo u dva navrata, kod rezultata 1:2 i 2:3.

Pobjeda NEXE-a ni ovaj put nije bila ugrožena i učinkovitom igrom u napadu kod rezultata 26:20 stigli su do najviše prednosti. Do treće uzastopne pobjede u EHF kupu Našičani su stigli s pet pogodaka prednosti. Najzaslužniji za pobjedu ponovo je bio Saša Barišić Jaman, s osam postignutih golova, dok je Patrik Leban postigao šest. Tom pobjedom NEXE je osigurao najmanje drugo mjesto u skupini.

RK NEXE – RD Koper 29:24 (15:12)