EHF Kup: Odlični Pilipović za važne bodove u gostima!

NEXE drugom uzastopnom pobjedom u EHF Kupu stiže do drugog mjesta.

Rukometaši Našičkog NEXE-a u 3. kolu EHF Kupa gostovali su kod slovenskog Kopra i upisali važnu pobjedu. NEXE je slavio rezultatom 27:31 i tako stigao do druge uzastopne pobjede, što im donosi drugo mjesto u Skupini C.

Našičani nisu najbolje ušli u susret, unatoč početnom vodstvu domaćin je uspio okrenuti i kod rezultata 8:4 stigao do najviše prednosti poluvremena. Rukometaši NEXE-a uspijevaju stići do izjednačenja na 9:9 i do kraja poluvremena okreću rezultat u svoju korist. Prvo poluvrijeme završava vodstvom NEXE-a, rezultat na semaforu bio je 13:16.

U nastavku hrvatski predstavnici u tom natjecanju drže sigurnu prednost, najviša prednost iznosila je četiri pogotka. Domaćin je polako sustizao NEXE i do izjednačenja pristiže kod rezultata 27:27. U tom trenutku Kristian Pilipović zaključava svoja vrata i njegovi suigrači postižu četiri uzastopna pogotka za važnu pobjedu s 27:31.

Najučinkovitiji u redovima Našičana bio je Saša Barišić Jaman s devet postignutih golova, dok su vratari uspjeli obraniti deset pokušaja domaćina, od toga sedam obrana skupio je Pilipović.