EL: Žižić ponovno upisao ‘double-double’

Mladi hrvatski centar i član turskog euroligaša Darussafake, Ante Toni Žižić upisao je novi ‘double-double’ učinak.

Žižić je u porazu Darussafake (101:83) na gostovanju kod madridskog Reala za 31 minutu igre postigao 11 koševa, a tome je dodao i 10 skokova.

Real je utakmicu riješio već u prvoj četvrtini kada je njihov (po)najbolji igrač Sergio Llull sjajnom šuterskom dionicom postigao čak 19 koševa u prvih 10 minuta utakmice. Real je do kraja mirno čuvao svoju prednost te je došao do svoje 18 pobjede u ovosezonskoj euroligi, a s učinkom od 18 pobjeda i 5 poraza nalaze se na vrhu ljestivice najprestižnijeg klupskog natjecanja.

Darussafaka se s omjerom 11-12 nalazi na 9. mjestu tablice te će u preostalih 7 kola pokušati doći do prolaska u daljnu fazu natjecanja.