Ema Marn zaustavljena u osmini finala

Ema Marn zaustavljena u osmini finala

Ema Marn stigla je do osmine finala ITTF turnira za juniore i kadate u Češkoj.

Ema Marn i Andrea Palović

Nadarena Ema Marn plasirala se u osminu finala na ITTF turniru u Češkoj za kadete i juniore. Mladu Dugorešanku eliminirala je kasnije pobjednica turnira Brazilka Takahashi s 3:1. Andrea Pavlović je svladala Korejku Ku Kyojin i Njemicu Tu Wenna, a onda je u drugom kolu eliminirana od Čehinje Ilcikove s 3:1. Klara Bardač i Ana Murat izgubile su oba dvoboja u skupini iako su dobro odigrale.

U igri parova su Bardač i Murat poražene u drugom kolu od slovačkog para Grigelove i Kukulkove 3:0, dok su Marn i Pavlović ispale u dramatičnom četvrtfinalu od Francuskinja Gauthier i Mostafavi 3:2.

Kadet Mario Banek je u skupini ostvario jednu pobjedu i jedan poraz, a onda je u prvom kolu ispao od Japanca Kashiwe 3:0. S dva poraza Filip Miljatović je eliminiran u skupini. U igri parova ispali su u prvom kolu od Francuza Picarda i Zhenga 3:0.

Pojedinačno

    Kadetkinje, skupine

Murat (Hrv) – Kolish (Rus) 0:3 (-6, -4, -7)
Murat (Hrv) – Faas (Niz) 2:3 (-4, 6, -9, 12, -8)
Marn (Hrv) – Garayeva (Aze) 3:0 (6, 4, 2)
Marn (Hrv) – Wan Qian (Nje) 3:1 (6, 7, -9, 6)
Pavlović (Hrv) – Ku Kyojin (Kor) 3:2 (9, 6, -8, -10, 8)
Pavlović (Hrv) – Tu Wenna (Nje) 3:1 (6, 10, -9, 10)
Bardač (Hrv) – Ziemkiewicz (Pol) 2:3 (9, -8, 9, -7, -6)
Bardač (Hrv) – Grigelova (Slk) 0:3 (-9, -6, -3)

    Kadetkinje, 2. kolo

Marn (Hrv) – Randriantsoa (Fra) 3:1 (8, -8, 8, 6)
Pavlović (Hrv) – Ilcikova (Češ) 0:3 (-5, -9, -9)

    Kadetkinje, osmina finala

Marn (Hrv) – Takahashi (Bra) 1:3 (7, -9, -10, -7)

    Kadeti, skupine

Banek (Hrv) – Bogie (Niz) 0:3 (-9, -3, -4)
Banek (Hrv) – Allahverdiyev (Aze) 3:0 (3, 7, 8)
Miljatović (Hrv) – Andras (Mađ) 0:3 (-4, -9, -6)
Miljatović (Hrv) – Hennig (Nje) 0:3 (-4, -4, -8)

    Kadeti, 1. kolo

Banek (Hrv) – Kashiwa (Jap) 0:3 (-2 -6, -9)

Parovi

    Kadetkinje, 2. kolo

Marn/Pavlović (Hrv) – Oner/Tek (Tur) 3:0 (5, 3, 5),
Bardač/Murat (Hrv) – Bondareva/Kirner (Nje) 3:1 (-8, 8, 5, 1)

    Kadetkinje, osmina finala

Marn/Pavlović (Hrv) – Ku Kyojin/Shin Yubin (Kor) 3:0 (7, 9, 5)
Bardač/Murat (Hrv) – Grigelova/Kukulkova (Slk) 0:3 (-7, -9, -4)

    Kadetkinje, četvrtfinale

Marn/Pavlović (Hrv) – Gauthier/Mostafavi (Fra) 2:3 (11, -2, 4, -9, -4)

    Kadeti, 2. kolo:

Banek/Miljatović (Hrv) – Picard/Zheng (Fra) 0:3 (-3, -7, -9)

Obavještavamo Vas da portal hrvatskareprezentacija.hr zbog tehničkih poteškoća privremeno prestaje sa radom.