Endesa liga: Ante Tomić odličan u pobjedi Barcelone nad Realom

Utakmica 32. kola: Barcelona - Real 86:65. Hrvatski je centar imao 12 poena i tri skoka uz stopostotni učinak iz igre (6-6)

Ante Tomić/Getty Images

Hrvatski reprezentativni centar Ante Tomić nastavio je sa odličnim partijama u dresu Barcelone. Dubrovčanin je bio jedan od najboljih aktera sigurne pobjede Katalonaca nad najvećim rivalom Realom (86:75) u okviru 32. kola španjolske Endesa lige.

Tomić je odigrao odlično, pogotovo u prvom poluvremenu. Hrvatski je centar okončao prvih 20 minuta s 12 poena i tri skoka uz stopostotni učinak iz igre (6-6). U drugom je poluvremenu stao s poenima, ali je zato pridodao pet skokova, a susret je završio i sa po asistencijom, izgubljenom i osvojenom loptom. Mario Hezonja nije bio u sastavu Katalonaca.