Engleski velikani u strahu od Slavena Bilića!

West Ham je nastavio nevjerojatnu seriju...

Slaven Bilić/Foto: Gettyimages

West Ham United nastavlja sa sjajnim igrama na gostovanjima kod velikana engleskog nogometa. Nakon pobjeda nad Arsenalom (0:2) i Liverpoolom (0:3), sinoć je na Etihadu pao i Manchester City 1:2. Ekipa Slavena Bilića i Nikice Jelavića sjajno je otvorila susret i povela sa 0:2 pogocima Mosesa i Sakha, dok je nadu domaćinu vratio Kevin de Bruyne pogotkom u 45. minuti.

Ipak West Ham je hrabrom igrom došao do četvrte ovosezonske pobjede koja ih je lansirala na drugo mjesto Premier lige. Bivši hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić u igru je ušao u 69. minuti i upisao debi za svoj novi klub. Trenutno imaju 12 bodova, tri manje od prvoplasiranog Manchester Cityja. Leicester City našeg Andreja Kramarića remizirao je u gostima kod Stoke Cityja rezultatom 2:2 , a Andrej nije ulazio u igru. Danas Liverpool Dejana Lovrena na svom Anfield Roadu dočekuje Norwich.