[FOTO] EP Futsal: Portugal nadvisio Ukrajinu i osvojio skupinu C

Portugalci su upisali očekivanu pobjedu.

U posljednjoj utakmici skupine C Europskog prvenstva u futsalu sastale su se Ukrajina i Portugal. Obje momčadi su već nakon drugog kola izborile četvrtfinale pobjedama nad Rumunjskom, a današnji dvoboj odlučivao je o pobjedniku skupine.

Portugal je upisao uvjerljivu, 5:3 pobjedu i osigurao prvo mjesto. Bruno Coelho i Tiago Brito u prvom dijelu su donijeli Portugalcima lijepu prednost, no Razuvanov i Korolyshyn su do 33. minute izjednačili.

Ipak, u svega tri minute i tri sekunde Pedro Cary, Nilson Miguel i Ricardinho su s nova tri gola deklasirali protivnike i donijeli veliku pobjedu za Portugalce. Konačnih 5:3 postavio je Shoturma 16 sekundi prije kraja.