EP Futsal: Srbija do boda protiv domaćina u posljednjim sekundama

Započelo je Europsko prvenstvo u futsalu.

Baš kao i prošle godine, Slovenija i Srbija otvorile su Europsko prvenstvo u futsalu, koje je i započelo današnjom utakmicom u Areni Stožice, u Ljubljani. Susret je završio s neodlučenih 2:2, a Srbijanci mogu biti zadovoljniji jer su gubili 2:0 i do boda došli 28 sekundi prije kraja.

Najraspoloženiji na početku utakmice bio je Vrhovec, koji je u prvoj minuti dva puta pucao pored gola. Na drugoj strani Tomić je imao prvi pokušaj, no i on je otišao pored gola. U četvrtoj minuti Fetić je iz gotovo mrtvog kuta zabio za prednost Slovenaca. Domaćini su pritiskali, pucali su i Totošković, Fetić i Modrej, prije nego je u 15. minuti Vrhovec odličnim volejom povisio na 2:0.

Međutim, do kraja prvog dijela Ramić je imao poluvolej, koji se odbio od jednog braniča i završio u mreži pa se na odmor otišlo s minimalnih 2:1. U nastavku kao da smo gledali drugačiju Srbiju. Od samog početka nametnula je svoj ritam, pucali su Kocić, Rajčević dva puta i Tomić tri, no bez uspjeha i tako sve do posljednje minute. 28 sekundi prije kraja utakmice Tomić, koji je u tim trenutcima imao ulogu igrača – golmana, odlično zabija, izjednačuje i donosi bod Srbiji.