EP u atletici za osobe s invaliditetom: Bronce za Mariju Iveković-Meštrović i Ivana Katanušića

Hrvatski atletičari su do sada u Swanseu osvojili dva zlata, srebro i pet brončanih odličja

Marija Iveković-Meštrović

Četvrtog dana natjecanja na IPC Europskom prvenstvu u atletici za osobe s invaliditetom u Welškom Swanseu hrvatski su reprezentativci nastupili u bacanju diska.

Ivan Katanušić, član AKOSI Agram – Zagreb, daljinom od 47,39 metara osvojio je svoju drugu medalju, ovog puta brončanog sjaja. U istoj kategoriji tjelesnog oštećenja Josip Slivar, član AKOSI Sokol – Bjelovar, zauzeo je četvrto mjesto s daljinom od 45,59 metara.

U spojenoj kategoriji slijepih i slabovidnih, Marija Iveković Meštrović, članica AKOSI Agram – Zagreb, daljinom od 39,66 metara osvojila je brončano odličje. Hrvatski atletičari su do sada u Swanseu osvojili dva zlata, srebro i pet brončanih odličja.