EP u taekwondou: Iva Radoš nova europska prvakinja u kategoriji do 73 kilograma!

Članica zagrebačkog Metalca u finalu je pobijedila olimpijsku pobjednicu, Srpkinju Milicu Mandić rezultatom 6:3

Iva Radoš

Zagrepčanka Iva Radoš osvojila je naslov europske prvakinje u taekwondou u kategoriji do 73 kilograma! Članica zagrebačkog Metalca u finalu je pobijedila olimpijsku pobjednicu, Srpkinju Milicu Mandić rezultatom 6:3.

Radoš je nakon fenomenalnog finalnog meča Hrvatskoj osigurala petu medalju na Europskom seniorskom prvenstvu koje se održava u Bakuu u Azerbajdžanu.

1. kolo: Reshmie Oogink (NED) 3:0 z.b

2. kolo: Dunja Lemajić (SLO) 7:3

3. kolo: Furkan Asena Aydin (TUR) 9:3

Finale: Milica Mandić (SRB) 6:3