EP U17 Kvalifikacije (M): Hrvatska deklasirala Lihtenštajn

Za razliku od svojih ženskih kolegica, muška U17 reprezentacija upisala je i drugu pobjedu u kvalifikacijama za Europsko U17 prvenstvo. Sa čak 6:0 stradao je Lihtenštajn pa mladi Vatreni s istim brojem bodova na prvom mjestu ulaze u posljednje kolo i sraz protiv Španjolske.

Već u prvom poluvremenu otklonjene su bilo kakve rezultatske neizvjesnosti. Marin je postigao dva pogotka, jednog iz kaznenog udarca, a Šarić i Krizmanić po jednog. U nastavku je Vušković povisio na 5:0, prije nego je Brnić minutu prije kraja postavio konačnih 6:0.

Španjolci su također upisali pobjedu, s minimalnih 1:0 bili su bolji od Albanije pogotkom Zoubdija tri minute prije kraja. Odlučujući susret za osvajanje prvog mjesta protiv Furije na rasporedu je 25. listopada, u srijedu, od 14 sati na Elbasan Areni.