EP U19: Francuska razbila Tursku, Ukrajina i Engleska remizirali

Odigrane su utakmice drugog kola.

Nakon što su u jučerašnjim utakmicama skupine A Europskog U19 prvenstva Norveška i Italija upisali identične, 3:2 pobjede nad Finskom, odnosno Portugalom, danas su odigrane i utakmice drugog kola u skupini B.

Na Seinajoki Stadium Engleska nije uspjela slomiti Ukrajinu, završilo je 1:1. Poveli su Englezi pogotkom Taverniera već u osmoj minuti, no šest minuta prije odmora bod Ukrajincima donio je Vladyslav Supriaha.

U drugoj utakmici nije bilo iznenađenja, Francuska je s uvjerljivih 5:0 nadigrala Tursku i izbacila ju iz natjecanja. Guitane je načeo Turke već u drugoj minuti, da bi Amine Gouiri s dva gola postavio rezultat poluvremena. U nastavku su Diaby i Cuisance iz kaznenog udarca postavili konačnih 5:0.

EP, U19, drugo kolo, skupina B:

Ukrajina 1:1 Engleska (Supriaha 39. / 8. Tavernier)

Turska 0:5 Francuska (2. Guitane, 22., 33. Gouiri, 58. Diaby, 90+2. (11m) Cuisance)