EUROCUP: Poraz Cedevite

Cedevita je nakon poraza od Gran Canarie, u drugom kolu Eurocupa ugostila momčad Lietkabelisa. Gosti su bolje ušli u utakmicu te su nakon prve četvrtine imali vodstvo od osam koševa, 25:17. Cedevita je sredinom druge četvrtine poravnala rezultat, ali su gosti serijom 14:3 na poluvrijeme otišli s prednošću od 11 koševa. Održavali su Litavci tu prednost tijekom treće četvrtine, no Cedevita je serijom 12:2 smanjila tu prednost te u posljednju četvrtinu ulazi s minusom od jednog koša. Igrači Lietkabelisa su u neizvjesnoj završnici s dvije vezane trice riješili pitanje pobjednika. Miro Bilan je sa 16 koševa bio najbolji strijelac Cedevite dok su goste do pobjede predvodili Skučas s 22 koša i Ksistof Lavrinovič s 15 koševa i 10 skokova.

Cedevita u idućem kolu gostuje u Skopju kod MZT-a.

Cedevita – Lietkabelis 76:80 (17:25, 20:23, 20:10, 19:22)