Euroliga: Ante Tomić i Mario Hezonja zapaženi u pobjedi Barcelone protiv Crvene zvezde

Rezultati 4. kola, skupina E: Barcelona - Crvena zvezda 92:77, skupina F: Njižnji Novgorod - Anadolu Efes 109:90

Ante Tomić/Getty Images

Ante Tomić i Mario Hezonja dali su svoj doprinos pobjedi Barcelone protiv Crvene zvezde (92:77) u utakmici 4. kola skupine E Euoropske lige.

Hezonja i Tomić postigli su po 12 koševa. Tomić je ta 23 minute tom učinku dodao deset skokova i četiri asistencije, dok je Hezonja na terenu proveo 17 minuta uz pet skokova i dvije asistencije.¸Barcelona je nakon četiri kola upisala dvije pobjede i dva poraza.

U skupini F Anadolu Efes izgubio je na gostovanju protiv Njižnjeg Novgoroda 90:109. Dario šarić odigrao je osam minuta i pritom postigao osam koševa uz šest skokova i četiri asistencije. Dontaye Draper je za 22 minute upisao sedam poena, jedan skok i asistenciju.