Europska liga: Crvena Zvezda remizirala sa CSKA Moskvom

Otvorena je šesnaestina finala Europske lige.

Drugo najelitnije klupsko nogometno natjecanje, Europska liga, nastavilo se prvim susretom šesnaestine finala u kojemu su Crvena Zvezda i CSKA Moskva remizirali bez pogodaka.

Veliku priliku već u desetoj minuti imao je Vitinho, no Borjan mu je obranio pokušaj u situaciji jedan na jedan. Domaćin odgovara preko Nabouhanea, čiji slobodni udarac iz 21. minute zamalo odlazi preko gola. Ni Radonjić nije pogodio okvir gola minutu kasnije, a u 23. minuti Golovin je zaradio žuti karton, zbog kojeg će propustiti uzvratnu utakmicu.

U 31. minuti Dzagoev je pucao pored gola, sa bi četiri minute kasnije Akinfeev obranio pokušaj Radonjića i na odmor se otišlo bez pogodaka. Prvu priliku u nastavku imao je Le Tallec, ali velikom intervencijom Akinfeev je izbio loptu u korner. Zvezdaši su preuzeli inicijativu u nastavku, a u 61. minuti Nabouhane je glavom pucao zamalo pored gola. Dzagoev i Golovin su s druge strane pucali pored gola, a do kraja susreta većih prilika nije bilo pa se u Moskvu odlazi bez pogodaka, 0:0.