Europska liga: Dinamo Kijev u šesnaestini finala

Uspjeh za Domagoja Vidu i Josipa Pivarića, kijevska momčad je prošla skupinu.

Odigrano je četvrto kolo Europske lige u skupinama A, B i C. U skupini A Astana je slavila u gostima protiv Maccabija iz Tel Aviva 1:0. Jedini strijelac bio je Twumasi u 57. minuti. Marin Tomasov zamijenjen je u 75. minuti. Villarreal je s 2:0 slavio u Pragu. Bacca je u 15. minuti doveo španjolsku momčad u prednost, a u 89. minuti je Deli postigao autogol.

Poredak: Villarreal 8, Astana 7, Slavia Prag 5, Maccabi Tel Aviv 1.

U skupini B Dinamo Kijev se gostujućom pobjedom protiv Young Boysa plasirao u šesnaestinu finala. Buyalsky je u 70. minuti postigao jedini pogodak na utakmici. Domagoj Vida i Josip Pivarić odigrali su svih 90 minuta. Partizan je pred svojim navijačima bio bolji od Skenderbeaua 2:0 pogocima Tošića u 39. minuti i Tawambe u 66. minuti.

Poredak: Dinamo Kijev 10, Partizan 5, Young Boys 3, Skenderbeu 2.

Obje utakmice skupine C završene su remijem 1:1. Grillitsch je u 47. minuti donio Hoffenheimu prednost u Istanbulu, a domaći su izjednačili Visce u posljednjoj minuti dvoboja. Andrej Kramarić je odigrao cijelu utakmicu. Igrala se 68. minuta kad je Marcelinho doveo Ludogorets u vodstvo protiv Brage, da bi gosti izjednačili u 83. minuti preko Fransergia.

Poredak: Ludogorets 8, Braga 7, Hoffenheim 4, Istanbul 2.