Europska liga: Dinamo nakon preokreta pobijedio Spartak u Trnavi!

Velika pobjeda Dinama.

Zagrebački Dinamo gostovao je kod Spartaka u slovačkoj Trnavi u sklopu trećeg kola skupine D Europske lige i pobijedio 2:1, čime je ostao na prvom mjestu skupine.

Iako je Gavranović doveo Modre u prednost nakon slobodnog udarca Izeta Hajrovića, sudac je opravdano zbog zaleđa poništio njegov gol, a kazna je stigla u 32. minuti. Nakon prizemnog centaršuta Rrahmani je pogrešno dodao loptu golmanu Livakoviću pa je Ali Ghorbani ispred Perića kroz noge golmana zabio za prednost.

Ipak, u nastavku je uslijedio preokret. Prvo je Gavranović iskoristio Rrahmanijev centaršut i othrvao se stoperu Martinu Tothu te izjednačio u 64. minuti, da bi 13 minuta kasnije Gavranović uposlio Oršića, koji donosi pobjedu Dinamu.