Europska liga: Sjajni Andrej Kramarić hat-trickom odveo Rijeku do pobjede protiv Feyenoorda

Utakmica 3. kola, skupina G: Rijeka - Feyenoord 3:1. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je još jednu sjajnu utakmicu

Europska liga, Skupina G – 3. kolo

RIJEKA – FEYENOORD 3:1

Stadion Kantrida. Gledatelja: 6.500

Sudac: Tom Harald Hagen (Norveška) 6

Strijelci: 1:0 Kramarić (63), 1:1 Toornstra (66), 2:1 Kramarić (71), 3:1 Kramarić (76)

Žuti kartoni: Wilkshire (31), Nelom (53), Leovac (67), Jajalo (77), Clasie (90+1)

RIJEKA: Vargić, Tomečak, Mitrović, Lešković (65 Samardžić -), Leovac, Cvijanović, Jajalo, Moises (89 Krstanović -), Jugović (84 Kvržić -), Sharbini, Kramarić.

FEYENOORD: Vermeer, Wilkshire (46 Karsdorp), Steenvoorden, Kongolo, Nelom, Immers, Clasie, El Ahmadi, Toornstra, Manu (80 Boetius -), Richards (80 Te Verde -).

Nogometaši Rijeke pobijedili su Feyenoord 3:1, a hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je još jednu sjajnu utakmicu.

Rijeka je povela sjajnom akcijom u 61. minuti. Leovac je izmijenio dupli pas s  Moisesom, precizno odigrao za Kramarića koji je iz neposredne blizine poentirao za 1:0. Feyenoord je uzvratio tri minute kasnije sjajnim slobodnim udarcem Toornstra – 1:1

I onda je zabljesnuo Kramarić.     Nizozemci su krenuli po pobjedu, a nakon jedne duge lopte Kramarić je ulovio u raskoraku vratara Vermeera i sjajno poentirao – 2:1.

Napadač Rijeke priču je zaključio je u 76. minuti realiziravši najstrožu kaznu – 3:1.