Europska liga: Villarrealu samo bod na domaćem terenu

U jedinoj večernjoj utakmici skupine A Europske lige Villarreal i praška Sparta su u Španjolskoj podijelili bodove. Gosti su poveli preko Necida u 18. minuti, a u 30. minuti povisio je Danny. Trigueros u 41. minuti vraća nadu domaćinu, da bi konačnih 2:2 postavio Bacca tri minute kasnije.

U skupini B vidjeli smo dva remija. Dvoboj Skenderbeua i Partizana završio je bez pogodaka. U Kijevu su Dynamo i Young Boys odigrali 2:2. Assale je u 17. minuti donio prednost gostima, da bi u 34. minuti Mbokani pogodio za izjednačenje. No, već šest minuta kasnije Assale je postigao novi pogodak, a konačan rezultat postavio je Morozyuku 49. minuti. Vida i Pivarić odigrali su cijelu utakmicu.

Ludogorec je u skupini C u gostima bio bolji od Brage 2:0 pogotkom Motija u 25. minuti i autogolom Raula u 56. minuti. Hoffenheim je pred svojim navijačima bio bolji od Istanbula 3:1. Huebner u 52. minuti donosi prednost njemačkom predstavniku, koju je sedam minuta kasnije povisio Amiri. Schulz u 75. minuti postiže i treći pogodak domaćina,a počasni pogodak za turskog predstavnika postigao je Napoleoni u 90. minuti. Andrej Kramarić ostao je na klupi.