Fantastičan gol Pranjića u pobjedi Panathinaikosa

Danijel Pranjić postigao je fantastičan pogodak za Panathinaikos u gostujućoj pobjedi nad OFI-jem...

Danijel Pranjić/Getty Images

Nogometaši Panathinaikosa svladali su u 24. kolu grčkog nogometnog prvenstva OFI rezultatom 3:2, a strijelac je u 49. minuti bio i hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić.

Klub s Krete, kojega je donedavno vodila legenda talijanskog nogometa Gennaro Gattuso, slomljen je već u trećoj minuti kad je precizan bio Nikolaos Karelis, no domaći su se nekako vratili i do odlaska na odmor preokrenuli zaslugama Moniakisa i Merebašvilija.

Pranjićev projektil u 49. minuti, s oko trideset metara udaljenosti, Panathinaikosu je donio izjednačenje, a zaslužena tri boda gostima je donio Karelis u 75. minuti. Cijeli je susret za Pao odradio i Gordon Schildenfeld (žuti karton u 45. minuti), dok je Mladen Petrić izašao iz igre u 62. minuti.