Favoriti u četvrtfinalu: Mladost iz Ždralova namučila Dinamo

Odigrana prva tri susreta osmine finala kupa, prošli Dinamo, Slaven Belupo i Inter.

GNK Dinamo/Foto: facebook.com/dinamo

Danas su odigrane tri utakmice osmine finala Kupa Hrvatske, a nastupe u četvrtfinalu osigurali su Dinamo, Inter i Slaven Belupo.

Dinamo je došao u Ždralove kao veliki favorit. Međutim, nakon prvih 45 minuta izgledalo je sasvim drugačije. Mladost je vodila 1:0 prije no što se Dinamo sabrao i počeo igrati još bolje. Prvo je u 62. minuti Armin Hodžić poravnao rezultat, da bi prednost Dinamo donio Angelo Henriquez u 70. minuti. Konačnih 3:1 postavlja Soudani u 87. minuti susreta.

U drugom ogledu igranom na Šubićevcu Slaven Belupo porazio je domaći Šibenik s 2:0. Gosti su poveli u 55. minuti preko Petra Brleka, a konačnih 2:0 postavlja Sandi Križman u 74. minuti. Utakmicu je pratilo otprilike 700 gledatelja.

Treći današnji susret bio je ujedno i najzanimljiviji. U Zaprešiću su se susreli domaći Inter i Cibalija, a bolja je bila domaća momčad nakon izvođenja jedanaesteraca.

U srijedu nas pak očekuje preostalih pet sureta: Opatija – Rijeka, HAŠK Zagreb – Osijek, Lekenik – Hajduk, Zagreb – Istra, Zadar – Lokomotiva.