Filip Ude brončani u Francuskoj

Međimurski olimpijac Filip Ude osvojio treće mjesto na Ekipnom prvenstvu Francuske u višeboju

Hrvatski gimnastičar Filip Ude na Ekipnom prvenstvu Francuske u višeboju  osvojio je treće mjesto.

Filip je nastupao za klub Convention Gymnique de Lyon. U kompletnom višeboju uspio je skupiti 86.200 bodova što je bilo dovoljno za brončanu medalju. Na prvenstvu je sudjelovalo 12 najboljih francuskih momčadi.

Ude je odličnoj formi je, u svojoj najjačoj spravi, na konju s hvataljkama ostvario je 15.650 bodova. S time je završio višebojsku sezonu, a sada ga očekuju pripreme za nastup na Svjetskom kupu u Ljubljani i Europskom prvenstvu u Montpellieru gdje će raditi samo konja s hvataljkama.