FIS: Ivica Kostelić slavio u superveleslalomu u Innerkremsu

Ivica Kostelić/Foto Getty Images

Ivica Kostelić osvojio je prvo mjesto u FIS superveleslalomu održanom u austrijskom Innerkremsu. Najbolji hrvatski skijaš ostvario je vrijeme 52:84 sekunde i slavio je ispred Austrijanca Patricka Schweigera (+0.03), dok je treći bio njegov sunarodnjak Otmar Striedinger (+0,04).

Od ostalih hrvatskih predstavnika Natko Zrnčić-Dim bio je 13. i za Ivicom je zaostao 67 stotinki dok je Dalibor Šamšal bio 56., a Istok Rodeš 57.

Iduće natjecanje Svjetskog kupa održat će se u slalomu gdje je na rasporedu slalom koji je ušao u FIS-ov kalendar kao zamjena za otkazanu sljemensku utrku. Utrka će se održati u ponedjeljak