FIS SVJETSKI KUP: Nakon šest godina prvi bodovi za Hrvatsku u ženskoj konkurenciji

Leona Popović ostvarila je rezultat karijere...

Na utrci alpske kombinacije u Crans-Montani u Švicarskoj, naša predstavnica Leona Popović  ostvarila je rezultat karijere zauzevši 18. mjesto sa zaostatkom od +3.97 za pobjednicom Brignone te je tako ostvarila prve bodove u FIS Svjetskom kupu i donijela prve bodove za Hrvatsku u ženskoj konkurenciji nakon čak šest godina.

‘Prva vožnja superveleslaloma bila je pod dosta teškim uvjetima, bilo je toplo i staza nije bila baš idealna, ali drago mi je da sam izvukla dobru vožnju. Slalom nije bio na dobrom nivou, ali zadovoljna sam jer zadnje utrke baš nisam završavala. Ipak sam uspjela osvojiti neke bodove.’ rekla je Leona nakon osvojenih prvih bodova u karijeri.

Drugo mjesto zauzela je Ilka Stuhec iz Slovenije sa zaostatkom od +1.01, dok je treće mjesto pripalo Kirchgasser sa zaostatkom od +1.16 za pobjednicom Brignone.