[FOTO] EL: Osijek u Moldaviju, Hajduk vjerojatno na teškog bugarskog protivnika!

[FOTO] EL: Osijek u Moldaviju, Hajduk vjerojatno na teškog bugarskog protivnika!

Hrvatski predstavnici saznali su svoje protivnike.

Foto: Twitter.com / HNK Hajduk Split

U sjedištu krovne europske nogometne federacije Uefe u švicarskom Nyonu izvučeni su parovi prvog i drugog pretkola Europske lige.

Od hrvatskih predstavnika, u prvom pretkolu igrat će Osijek, a ždrijeb ga je pomazio pa će tako igrati protiv moldavskog Petrocuba. Naši predstavnici trebali bi biti favoriti i s lakoćom proći taj dvoboj. Hajduk se natjecanju priključuje u drugom pretkolu, a u njemu će igrati protiv pobjednika dvoboja između finskog Ilves Tampere i bugarske Slavije iz Sofije.

Europska liga, prvo pretkolo:

Stjarnan (ISL) – Nomme Kalju Fc (EST)

Fc Dac 1904 Dunajska Streda (SVK) – Fc Dinamo Tbilisi (GRU)

Racing Fc Union Letzebuerg (LUX) – Fc Viitorul (RUM)

Derry City Fc (IRS) – Fc Dinamo Minsk (BLR)

Shamrock Rovers Fc (IRS) – AIK (ŠVE)

Fc Banants (ARM) – Fk Sarajevo (BiH)

Balzan Fc (MAL) – Kesla Fk (AZE)

Fc Ilves Tampere (FIN) – Pfc Slavia Sofia (BUG)

Fc Stumbras (LIT) – Apollon Limassol Fc (CIP)

Fc Samtredia (GRU) – Fc Tobol Kostanay (KAZ)

B36 Torshavn (F.O.) / St. Joseph’s Fc (GIB) – Ofk Titograd (C.G.)

Connah’s Quay Nomads Fc (WAL) – Fc Shakhtyor Soligorsk (BLR)

Ue Engordany (AND) / S.S. Folgore (S.M.) – Fc Kairat Almaty (KAZ)

Budapest Honved Fc (MAĐ) – Fk Rabotnički (MAK)

Birkirkara Fc (MAL) / Ki Klaksvik (F.O.) – Fk Žalgiris Vilnius (LIT)

Nk Široki Brijeg (BiH) – Nk Domžale (SLO)

Fk Partizani (ALB) – Nk Maribor (SLO)

Fc Zaria Balti (MOL) – Gornik Zabrze (POLJ)

Fc Lahti (FIN) – Fh Hafnarfjordur (ISL)

Cs Petrocub (MOL) – Nk Osijek (HRV)

Fk Rudar Pljevlja (C.G.) – Fk Partizan (SRB)

Foto: Uefa.com

Cs Fola Esch (LUX) – Europa Fc (GIB) / Fc Prishtina (KOS)

Rangers Fc (ŠKO) – Fk Shkupi (MAK)

Neftci Pfk (AZE) – Ujpest Fc (MAĐ)

Fk Spartak Subotica (SRB) – Coleraine Fc (S.I.)

Fk Ventspils (LAT) – Ks Lufterari (ALB)

Anothosis Famagusta Fc (CIP) – Kf Laci (ALB)

Pfc CSKA-Sofia Jsc (BUG) – Riga Fc (LAT)

Glenavon Fc (S.I.) – Molde Fk (NOR)

Fc Progres Niederkorn (LUX) – Gabala Sc (AZE)

Fk Budućnost Podgorica (C.G.) – As Trenčin (SVK)

Fc Pyunik (ARM) – Fk Vardar (MAK)

Cliftonville Fc (S.I.) – Fc Nordsjaelland (DAN)

Ferencvarosi Tc (MAĐ) – Maccabi Tel-Aviv Fc (IZR)

Fc Milsami Orhei (MOL) – Šk Slovan Bratislava (SVK)

Fk Radnički Niš (SRB) – Ue Sant Julia (AND) / Gzira United Fc (MAL)

Hibernian Fc (ŠKO) – Nsi Runavik (F.O.)

Kks Lech Poznan (POLJ) –Fc Gandzasar-Kapan (ARM)

Nk Rudar Velenje (SLO) – Sp Tre Fiori (S.M.) / Bala Town Fc (WAL)

Fc Chikhura Sachkhere (GRU) – Beitar Jerusalem Fc (IZR)

Fc Levadia Tallinn (EST) – Dundalk Fc (IRS)

Fc Vaduz (LIH) – Pfc Levski Sofia (BUG)

IBV (ISL) – Sarpsborg Fk (NOR)

Fk Željezničar (BiH) – Jk Narva Trans (EST)

Fc Kobenhavn (DAN) – Kups Kuopio (FIN)

Cefn Druids Afc (WAL / Fk Trakai (LIT) – Fc Irtysh (KAZ)

Fk Liepaja (LAT) – Bk Hacken (ŠVE)

Europska liga, drugo pretkolo:

Glenavon Fc (S.I.) – Molde Fk (NOR) vs Anothosis Famagusta Fc (CIP) – Kf Laci (ALB)

Fk Rudar Pljevlja (C.G.) – Fk Partizan (SRB) vs Irtysh (KAZ)

Fc Levadia Tallinn (EST) – Dundalk Fc (IRS) vs AEK Larnaca Fc (CIP)

Rb Leipzig (NJE) vs Fk Liepaja (LAT) – Bk Hacken (ŠVE)

Lask Linz (AUT) vs Lillestrom Fk (NOR)

Fc Banants (ARM) – Fk Sarajevo (BiH) vs Atalanta Bc (ITA)

Balzan Fc (MAL) – Kesla Fk (AZE) vs Fc Milsami Orhei (MOL) – Šk Slovan Bratislava (SVK)

Fc Zaria Balti (MOL) – Gornik Zabrze (POLJ) vs Fk Budućnost Podgorica (C.G.) – As Trenčin (SVK)

Stjarnan (ISL) – Nomme Kalju Fc (EST) vs Fc Kobenhavn (DAN) – Kups Kuopio (FIN)

Budapest Honved Fc (MAĐ) – Fk Rabotnički (MAK) vs Fc Progres Niederkorn (LUX) – Gabala Sc (AZE)

Fk Žalgiris Vilnius (LIT) vs Fc Vaduz (LIH) – Pfc Levski Sofia (BUG)

Cliftonville Fc (S.I.) – Fc Nordsjaelland (DAN) vs Shamrock Rovers Fc (IRS) – AIK (ŠVE)

Ferencvarosi Tc (MAĐ) – Maccabi Tel-Aviv Fc (IZR) vs Fk Radnički Niš (SRB) – Ue Sant Julia (AND) / Gzira United Fc (MAL)

Fc Ufa (RUS) vs Nk Široki Brijeg (BiH) – Nk Domžale (SLO)

Cs Petrocub (MOL) – Nk Osijek (HRV) vs Rangers Fc (ŠKO) – Fk Shkupi (MAK)

Fc Kairat Almaty (KAZ) vs AZ Alkmaar (NIZ)

Nk Rudar Velenje (SLO) vs Football Club Fcsb (RUM)

Pfc CSKA-Sofia Jsc (BUG) – Riga Fc (LAT) vs VfB Admira Wacker Modling (AUT)

Fc Samtredia (GRU) – Fc Tobol Kostanay (KAZ) vs Fc Pyunik (ARM) – Fk Vardar (MAK)

Ofk Titograd (C.G.) vs Bešiktaš Jk (TUR)

Aberdeen Fc (ŠKO) vs Burnley Fc (ENG)

Hapoel Haifa Fc (IZR) vs Fc Lahti (FIN) – Fh Hafnarfjordur (ISL)

Fk Spartak Subotica (SRB) – Coleraine Fc (S.I.) vs Ac Sparta Praha (ČEŠ)

Jagiellonia Bialystok (POLJ) vs Rio Ave Fc (POR)

Fc Dac 1904 Dunajska Streda (SVK) – Fc Dinamo Tbilisi (GRU) vs Derry City Fc (IRS) – Fc Dinamo Minsk (BLR)

Fk Ventspils (LAT) – Ks Lufterari (ALB) vs Fc Girondins de Bordeaux (FRA)

Connah’s Quay Nomads Fc (WAL) – Fc Shakhtyor Soligorsk (BLR) vs Kks Lech Poznan (POLJ) –Fc Gandzasar-Kapan (ARM)

Fk Željezničar (BiH) – Jk Narva Trans (EST) vs Fc Stumbras (LIT) – Apollon Limassol Fc (CIP)

Hibernian Fc (ŠKO) – Nsi Runavik (F.O.) vs Asteras Tripolis Fc (GRČ)

Racing Fc Union Letzebuerg (LUX) – Fc Viitorul (RUM) vs Vitesse (NIZ)

Fc Chikhura Sachkhera (GRU) – Beitar Jerusalem Fc (IZR) vs Fk Partizani (ALB) – Nk Maribor (SLO)

Fc St. Gallen (ŠVI) vs IBV (ISL) – Sarpsborg Fk (NOR)

Krc Genk (BEL) vs Cs Fola Esch (LUX)

Fc Dinamo Brest (BLR) vs Atromitos Fc (GRČ)

Djurgardens If (ŠVE) vs Fc Mariupol (UKR)

Sevilla Fc (ŠPA) vs Neftci Pfk (AZE) – Ujpest Fc (MAĐ)

Hnk Hajduk Split (HRV) vs Fc Ilves Tampere (FIN) – Pfc Slavia Sofia (BUG)

Foto: Uefa.com

Prvi susreti prvog pretkola na rasporedu su 12. srpnja, dok su uzvrati tjedan dana kasnije, a utakmice drugog pretkola igraju se 26. srpnja i 02. kolovoza.

Pratite nas i na Facebooku!
Logiraj se na Facebook.