[FOTO] EP Futsal: Azerbajdžan srušio Francusku, hat-trick Bolinhe

Azeri su upisali očekivanu pobjedu.

U drugoj utakmici skupine D Europskog prvenstva u futsalu Azerbajdžan je s uvjerljivih 5:3 deklasirao Francusku i zauzeo vrh skupine.

Igrač utakmice bio je Bolinha, koji je postigao hat-trick. Prvi gol zabio je već u trećoj minuti, no do poluvremena N’Gala je izjednačio rezultat. U petoj sekundi nastavka Mohammed je preokrenuo i doveo Les Blues i u vodstvo, no Azeri ipak nisu dozvolili iznenađenje.

Bolinha je s nova dva gola vratio vodstvo Azerbajdžanu, Everton Cardoso je povisio na 4:2, a za 5:2 zabio je Eduardo dvije minute prije kraja. Počasni pogodak zabio je Mouhoudine 27 sekundi prije kraja. Skupinu će za dva dana zaključiti Azerbajdžan i Španjolska.