[FOTO] EP Futsal: Portugal nakon velikog preokreta izbacio Ruse za finale

Portugalci su prvi finalisti.

Portugal je nakon osam godina ušao u finale Europskog futsal prvenstva. U Areni Stožice s 3:2 je pobijedio Rusiju nakon dramatične završnice.

Već u četvrtoj minuti Eder Lima je nakon lijepog soloprodora zabio za 1:0. Na izjednačenje smo morali čekati sve do 31. minute kada Andre Coelho zabija za 1:1. Isti igrač samo pet minuta kasnije nakon kornera Ricardinha preokreće, a njegov brat Bruno Coelho 56 sekundi prije kraja s gola na gol povisuje na 3:1. Samo sedam sekundi kasnije Lima je u situaciji s igračem-golmanom uspio smanjiti, no vremena za izjednačenje nije bilo.