[FOTO] Mamić zabio Hrvatskoj, Vatreni ponizili Bjelovar s ogromnih 15 golova u mreži!

Riječ je o prijateljskoj utakmici.

Hrvatska nogometna reprezentacija gostovala je u Bjelovaru povodom obilježavanja 110 godina postojanja NK Bjelovar. Zlatko Dalić s najjačim snagama istrčao je na Gradski Stadion i deklasirao domaćina u prijateljskoj utakmici pred 4 111 gledatelja sa čak 15:1!

Nije se dugo trebalo čekati a da Vatreni postignu golove. Već u četvrtoj minuti Andrej Kramarić načeo je mrežu domaćina, a do kraja susreta postigao je čak pet pogodaka. Nakon prvog dijela na semaforu je stajalo 8:0, a do kraja utakmice zabijali su i Ivan Rakitić, Ante Rebić, Marko Livaja (hat-trick), Tin Jedvaj, Milan Badelj, Ivan Perišić (dva gola) i Mario Pašalić.

Povijesni trenutak za Bjelovar dogodio se osam minuta prije kraja. Nakon lijepe akcije Stjepan Mamić izbio je sam pred Karla Leticu, koji je zamijenio Dominika Livakovića u nastavku, te odmjerenim udarcem zabio za tadašnjih 13:1 te izazvao opće oduševljenje na tribinama. Utakmicu je sudio Bruno Marić.