[Foto] Pjaca s dvije asistencije sudjelovao u pobjedi svoje momčadi!

Marko Pjaca, hrvatski nogometni reprezentativac i član Juventusa, nastavlja s dobrim igrama u talijanskoj Primaveri nakon oporavka od teške ozljede.

Marko Pjaca, hrvatski nogometni reprezentativac i član Juventusa, nastavlja s dobrim igrama u talijanskoj Primaveri nakon oporavka od teške ozljede. Podsjećamo, Pjaca se ozljedio u ožujku na prijateljskoj utakmici protiv Estonije.

Njegov napredak je vidljiv iz dana u dan, ali Massimiliano Allegri, trener Juventusa, još ga nije priključio seniorima kako bi kroz Primaveru isklesao formu za teže izazove.

Nakon što je u prošlom kolu zabio fantastičan pogodak iz slobodnog udarca protiv Milana U19, danas je sudjelovao u pobjedi Juventusa U19 protiv Sassuola U19 (3:2) s dvije asistencije.

Već u petoj minuti, nakon prodora po lijevo strani i ubačaja, asistirao je Cavigliji za 1:0. Novu asistenciju upisao je u 63. minuti kada je bio asistent dvostrukom strijelcu Olivieriju.

Allegri ne želi žuriti s povratkom Pjace u redove seniora, a očekuje se da bi bivši igrač Lokomotive i Dinama mogao odigrati barem još jednu utakmicu u Primaveri.