[FOTO / VIDEO] Nevjerojatne scene – Igrači zbog odluke suca prosvjedovali i sjeli na travu

Gostujuća momčad nije se dizala s terena punih pet minuta.

U nogometu smo tijekom godina viđali svakakve scene, ali one iz Subotice zaslužuju posebnu pozornost. Igrala se utakmica Superlige između domaćeg Spartaka i Borca iz Čačka, koja je završila pobjedom domaćina od 3:1.

Gosti su iznenađujuće poveli golom Lazara Jovanovića iz 27. minute, a tri minute prije kraja prvog dijela sudac Milan Ilić dosudio je kazneni udarac za domaćina. To je izazvalo silne prosvjede gostujućih igrača, koji su okružili suca. Amer Dupovac i strijelac Jovanović zaradili su izravne crvene kartone, a žuti karton zaradio je Pavle Propadalo.

No ni tu nije bio kraj prosvjeda pa je Mile Savković tek u petoj minuti sudačke nadoknade imao priliku izvesti kazneni udarac i poentirati za 1:1. Igrači su prije početka drugog dijela sjeli na travu licem okrenuti prema svom golu i odbijali se ustajati pa je nastavak kasnio punih osam minuta.

Dakako, domaćini su iskoristili igrača više u nastavku i golovima Vladimira Torbice i Aleksandra Radovanovića upisali pobjedu, no nakon ove utakmice najmanje će se pričati o nogometu. Znaju to i engleski navijači, koji su došli u Suboticu ispratiti vrhunski nogomet, a na kraju su svjedočili jednom, zaista nesvakidašnjem događaju.