Fotogalerija: Zlatna medalja za Kenana Palangića

Riječki judaši bili su uspješni u Spilimbergu...

Međunarodni judo turnir „Citta del Mosaico“, održan je 04. listopada 2015. godine u Spilimbergu. Nastupilo je 467 natjecatelja iz Austrije, Slovenije, Mađarske, Švicarske, Hrvatske i Italije. Judo klub Rijeka nastupio je u konkurenciji kadeta i seniora kao kontrolno natjecanje za predstojeće državno prvenstvo. Od natjecatelja svakako treba izdvojiti Kenana Palangića koji je u kategoriji +90

kg efektno savladao sve svoje protivnike i osvojio zlatnu medalju te Dina Šušnića i Daria Barešića koji su osvojili srebrnu medalju.

Ostvareni su sljedeći rezultati: Dino Šušnić (kadeti -60 kg, drugo mjesto), Damjan Jelenović (kadeti -66 kg, bez plasmana), Jimie Edmonds (kadeti -73 kg, bez plasmana), Lino Brkić (seniori -73 kg, bez plasmana), Luka Babić (seniori -81 kg, treće mjesto), Fran Adžić (seniori -81 kg, bez plasmana), Dario Barešić (seniori +90 kg, drugo mjesto), Kenan Palangić (seniori +90 kg, prvo mjesto).