[Foto/Video] Kalinić navijačima: “Želim i mogu pružiti više, a posebno za vas navijače”

Hrvatski napadač nakon utakmice objavio je status na svom Instagram profilu na kojem je napisao koliko mu je stalo do kluba i navijača.

Nikola Kalinić, hrvatski nogometni reprezentativac i član Milana, nije se proslavio na posljednjoj utakmici svog kluba na San Siru protiv Torina (0:0). Naime, hrvatski napadač promašio je nekoliko izglednih prilika za vodstvo, a pri izlazku iz igre u 77. minuti ispraćen je zvižducima navijača.

Kalinić je na utakmici imao tri prilike za pogodak, u 6. i 67. minuti, a nabolju priliku propustio je u 74. minuti susreta.

“Navijači, ne dižite ruke od nas. Vidjeti ispunjene tribine stadiona danas predstavlja veliko zadovoljstvo. Želim i mogu pružiti više – za trenera, za klub, za suigrače, a posebno za vas navijače”, napisao je Kalinić.