Futsal Dinamo slavio u derbiju kola! Nacional prikovan za dno tablice

U odgođenom susretu 2. kola 1. HMNL Futsal Dinamo nanio je novi poraz hrvatskom prvaku.

Futsal Dinamo nanio je u trećem kolu prve HMNL drugi poraz hrvatskom prvaku Nacionalu. Nakon što se plasirao u Elitno kolo Lige prvaka, Nacional nikako da pronađe pravu formu što se pokazalo i u susretu protiv Modrih.

Ušao je Nacional puno bolje u susret na domaćem terenu povevši do 10. minute rezultatom 2:0 golovima Matheusa i Andre Gomesa. Do kraja poluvremena Futsal Dinamo je konsolidirao svoje redove izjednačivši preko Davora Kanjuha i Mihovila Prgometa.

Potpuni preokret Dinamu je donio Kristijan Grbeša, ali četiri minute prije kraja izjednačenje domaćinu svojim drugim pogotkom donosi Matheus.

Ipak, točku na i postavlja Grbeša lijepim pogotkom iz slobodnog udarca 30 sekundi prije kraja dvoboja. Ovom pobjedom Dinamo je došao do druge pobjede u tri susreta, dok je Nacional prikovan za dno ljestvice s jednim bodom iz tri susreta.