Gavranović strijelac u remiju Dinama i Zorye!

Gavranović je ponovo bio strijelac za Modre.

Zagrebački Dinamo odigrao je i drugu prijateljsku utakmicu u turskom Beleku. Nakon što su prije par dana savladali kazahstanski Ordabasy 4:0, Modri su danas odigrali 1:1 sa ukrajinskom Zoryom iz Luhanska.

Dinamo je poveo preko Gavranovića. Povremeni švicarski reprezentativac dočekao je loptu koju mu je uputio Olmo, i snažnim udarcem matirao protivničkog vratara. Gavranović na pripremama pokazuje da bi mogao biti ogromno pojačanje zagrebačke momčadi.

Dinamo je zabio još jedan pogodak, no poništen je zbog zaleđa Rrahmanija. Organizirana Zorya uspjela je poravnati na 1:1 preko Gromova, a ispostavilo se da će to ostati i konačan rezultat. U drugom poluvremenu oba trenera dala su prigodu igračima sa klupe.

Dinamo će na pripremama u Beleku odigrati još tri utakmice. Prvi protivnik u srijedu bit će im aktualni ukrajinski prvak, Shakthar iz Donetska.

Dinamo: Livaković – Stojanović, Rrahmani, Lešković, Sosa – Doumbia, Ademi – Soudani, Moro, Olmo – Gavranović (drugo poluvrijeme: Horkaš – Stolnik, Rrahmani, Perić, Lecjaks – Muhar, Đurasek – Marin, Ćorić, Fiolić – Hodžić)