Gol i dvije asistencije Marija Mandžukića u 59 minuta igre

Mario Mandžukić udarcem s bijele točke postigao je svoj 12. gol u Primeri ove sezone…

Mario Mandžukić poentirao je s bijele točke/Getty Images

U utakmici protiv Almerije, koja se igrala na Vicente Calderonu, Mario Mandžukić zabio je svoj 12. gol u Primeri ove sezone – hrvatski je reprezentativac ovoga puta precizan bio s bijele točke, nakon prekršaja koji je počinjen nad Diegom Godinom.

Zbilo se to u 13. minuti, a samo sedam minuta kasnije Mandžo se još jednom iskazuje – asistira Griezmannu za vodstvo od 2:0. U 30. minuti opet isti scenarij, Mandžukić precizno dodaje, a Griezmann zabija za konačnih 3:0 već u prvom poluvremenu.

Diego Simeone u prvu momčad nije stavio Fernanda Torresa, ali za sada su oba napadača Atletica pokazala kako su s razlogom prvi trenerovi napadački ‘pickovi’. Dosad su u prvenstvu zajedničkim snagama zabili 26 golova.

Mario Mandžukić igru je završio u 59. minuti, a u zamijenio ga je Fernando Torres.