Grčko prvenstvo: Danijel Pranjić opet strijelac, Panathinaikos srušio Olympiakos u Pireju

Utakmica 27. kola: Olympiakos - Panathinaikos 0:3. Hrvatski nogometaš u 45. minuti zabio je peti gol sezone

Danije Pranjić

Danijel Pranjić drugo se kolo zaredom upisao među strijelce u grčkom prvenstvu. Hrvatski lijevak peti je gol sezone zabio u najvećem grčkom derbiju u kojem je Panathinaikos u paklu Pireja srušio lidera Olympiakosa 3:0. Pranjić je zabio prvi gol na utakmici utišavši u 45. minuti prepuni Karaiskaki.

Pobjedu Zelenih potvrdili su u nastavku Berg (67) i Abeid (89). Nakon kraja utakmice na tribinama je nastao kaos, koji se kasnije preselio i na teren, pa su nogometaši Panathinaikosa pobjegli u svlačionice.

Gordon Schieldenfeld odigrao je svih 90 minuta u obrani gostiju, dok je Mladen Petrić dobio posljednjih 15 minuta u napadu.