Grčko prvenstvo: Danijel Pranjić ‘panenkom’ donio bod Panathinaikosu

Utakmica 1. kola: Levadiakos - Panathinaikos 1:1. Danijel Pranjić i Gordon Schildenfeld odigrali su cijelu utakmicu u dres Panathinaikosa

Danijel Pranjić/Getty Images

Grčko prvenstvo, 1. kolo

LEVADIAKOS – PANATHINAIKOS 1:1

Olimpijski stadion u Ateni.

Strijelci: 1:0 Kotsios (77′), 1:1 Pranjić (84′-11m).

LEVADIAKOS: Stratilatis, Kotsios, Tomas, Projić, Vukčević, Tamla Zito, Pinter (od 74′ Machairas), Armiche, Kone (od 88′ Magas), Nikolakakis, Warden (od 58′ Giakoumakis).

PANATHINAIKOS: Kotsolis, Bourbos (od 86′ Risvanis), Schildenfeld, Triandafillopulos, Houhoumis (od 46′ Nano), Pranjić, Zeca, Dinas, Donis, Berg (od 58′ Ajagun), Karelis.

Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić pogotkom s bijele točke donio je bod Panathinaikosu u prvom kolu grčkog prvenstva protiv Levadiakosa (1:1). Pranjić je u 84. minuti sjajno izveo ‘panenku’ matiravši vratara Stratilatisa. Levadiakos je poveo golom Kotsiosa u 77. minuti.

Danijel Pranjić i Gordon Schildenfeld odigrali su cijelu utakmicu u dres Panathinaikosa.