Grčko prvenstvo: Danijel Pranjić strijelac u remiju Panathinaikosa

Utakmica 26. kola: Panathinaikos - Ergotelis 1:1. Pranjić je domaćina doveo u vodstvo u 19. minuti. Schildenfeld je odigrao 90, a Petrić 25 minuta za Zelene

Danijel Pranjić/Getty Images

GRČKO PRVENSTVO – 26. kolo

PANATHINAIKOS – ERGOTELIS 1:1

Stadion Apóstolos Nikolaidis. Gledatelja: 10.000

Strijelci: 1:0 Pranjić (19), 1:1 Badibanga (47)

PANATHINAIKOS: Kapino, Schildenfeld, Nano, Triandafillopulos, Risvanis (81 Klonaridis), Pranjić, Ajagun, Lagos (58 Abeid), Zeca, Berg, Karelis (66 Petrić)

ERGOTELIS: Stojković, Mejía, Pitsos, Adeleye, Cardozo, Ibrahim, Kubik (78 Bouchalakis), Chandi, Tzanakakis, Badibanga (89 Rentzas), Monachello (90 Jovanović)

Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić postigao je gol za Panathinaikos, koji je u 26. kolu grčkog prvenstva odigrao neodlučeno kod kuće s Ergotelisom (1:1). Hrvatskom internacionalcu to je četvrti ligaški gol ove sezone u dresu Panathinaikosa.

Pranjić je na asistenciju Nana domaćina doveo u vodstvo u 19. minuti dvoboja u Ateni. Pranjić je za Zelene odigrao 90 minuta, zaradivši u 56. minuti javnu opomenu. Isti učinak imao je i Gordon Schildenfeld, dok je Mladen Petrić za domaćina odigrao posljednjih 25 minuta.

Na ljestvici Panathinaikos drži četvrto mjesto s 47 bodova. Uvjerljivo je vodeći Olympiacos sa 74 boda.